دوره عمومی آموزش بدلکاری در فیلم

شما در مدرسه بدلکاری تمامی موارد ذکر شده در جدول را به صورت کامل آموزش می بینید و  اما نکته کلیدی که شما در مدرسه یاد خواهید گرفت علم بدلکاری در سینماست  و مدرسه بدلکاری تنها مرجع تخصصی ارائه دهنده در ایران است که به صورت علمی و عملی  مهارت های تخصصی بدلکاری در فیلم را آموزش داده و مسیری تضمینی برای ورود شما به سینمای اکشن است.

این دوره، آموزشی مفید و کاربردی برای افرادی است؛ که قصد دارند به صورت حرفه ای وارد صنعت بدلکاری شوند. این دوره آموزشی  150 ساعته عملی و تئوری شامل موارد زیر است:

شیوه های زمین خوردن و غلت زدنسقوط از ارتفاعدرگیری های تن به تن
افتادن از پله هنرهای رزمی سلاح ها
بیرون پریدن از خودرو پارکور رانندگی حرفه ای
موتور سواریتصادفاتراپل و ریگینگ
آتش سوزی تجهیزات بدلکاری بازیگری اکشن
کارگردانی اکشن طراحی صحنه های اکشناجرا و ایمنی صحنه های اکشن

علاوه بر موارد ذکر شده جلسات سخنرانی و بحث پیرامون کسب و کار بدلکاری در فیلم، بازاریابی، چگونگی استخدام و پیشبرد حرفه ی بدلکاری به شکل بین المللی و شامل سرفصل های زیر ارائه می گردد:

  • تهیه رزومه
  • استخدام و یا پیوستن به صنف بازیگران و بدلکاران
  • بازاریابی
  • تنظیم پروتکل های کاری

به عنوان بخش جدایی ناپذیر آموزش ها، اجرا و آموزش بدلکاری و بازیگری اکشن در مقابل دوربین در لوکیشن های خاص از مواردی است که می تواند آموزشی مفید، کاربردی و مشابه موقعیت های کاری را در اختیار هنرجویان قرار دهد.

علاقه مندان باید در نظر داشته باشند جهت مطابقت آموزش های مدرسه با پروتکل های بین المللی بدلکاری در فیلم ثبت نام در دوره ها به متقاضیان بالای 18 سال محدود شده است.

اگر شما پرسش خاصی در مورد هر کدام از قسمت های دوره آموزشی دارید، می توانید با ما تماس بگیرید.

کجا:

تهران- هفت تیر- خیابان مفتح جنوبی

مدرسه بدلکاری

کی :

جمعه ها

چقدر :

ماهیانه 2 میلیون تومان

تا کی :

یک سال و نیم

دوره های فشرده چیه؟